svētdiena, 2012. gada 30. decembris

Rīkoties saskaņā ar Dieva padomiem... un piedzīvot svētības

Zaglis nāk vienīgi, lai zagtu, nokautu un nomaitātu... (Jāņa 10:10) 
Izmantojot savu privāto māju kā demonstrācijas vietu, TV ziņu reportieris Brendons Brūks (Brandon Brooks) mācīja skatītājiem kā aizsargāt savu māju no laupītāju iebrukuma. Viņš uzstāda dubultās slēdzenes visām durvīm un nodrošināja logus, lai tos nevarētu atvērt no ārpuses, kā arī uzstādīja sarežģītu signalizācijas sistēmu. Tomēr viņš nebija ņēmis vērā, ka arī zagļi bija skatījušies šīs TV pārraides un tā ieguvuši pilnīgu informāciju par visu drošības sistēmas darbību; kā arī pilnīgu dzīvokļa plānojumu ar skaidru priekšstatu kur atrodas visas vērtīgās lietas. Nākamajā nedēļā, kad Brūks atradās TV studijā, zagļi pilnībā iztīrīja viņa māju… jo tas taču ir tas, ko zagļi dara...!
Sātans ir zaglis! Jēzus teica, ka sātans nāk tikai "lai zagtu, nokautu un nomaitātu. Es esmu nācis, lai ... būtu dzīvība un pārpilnība."
Henrijs Blekabijs (Henry T. Blackaby) raksta tā: "Kopš Ievas un Ādama laikiem, cilvēkiem vienmēr ir bijis jāizvēlas, kam ticēt. Sātans centās viņus pārliecināt, ka nepakļaušanās Dievam dotu iespēju piedzīvot un saņemt vairāk. Apsolītā ‘vairāk’ vietā, viņš nolaupīja visu, kas tiem bija, un visu savu atlikušo dzīvi Ieva un Ādams piedzīvoja tikai mazu daļu no svētībām, kuras Dievs bija paredzējis viņiem dot. ... Tagad pasaule cenšas pārliecināt Tevi, ka Tu atradīsi dzīves piepildījumu, ja pieņemsi tās standartus morāles, laulības, bērnu audzināšanas un savu karjeras veidošanai... Ja Tu tam sāc tā kā piekrist, tad nekad nepieredzēsi tās svētības, ko Dievs Tev ir gatavs dot. Grēks nes nāvi (Rom.6:23)... Jēzus vēlas, lai Tu dzīvotu savu dzīvi drošībā zinot, ka esi Viņa mīļotais bērns. Ja Tu līdz šim neesi piedzīvojis Viņa mīlestību, prieku un mieru, tad Tu nez kāpēc esi samierinājies ar kaut ko daudz mazāk nekā Dievs to vēlējās. Ja Tu centies saprast, kāpēc neesi laimīgs un dzīvespriecīgs savā dzīvē... apsoli sev, ka Tu nesamierināsies ar kaut ko mazāku kā Dieva ir iecerējis. Tā vietā, lai izvēlētos šīs pasaules ceļu ... uzklausīt Glābēja balsi un ... atrodi īsto dzīves piepildījumu. Piedzīvo svētības, kuras Dievs vēlas Tev dot."

1 komentāri:

Vlasta Parkanová teica...

Tam, kurš šodien lasa šo liecību, vajadzētu svinēt kopā ar mani un manu ģimeni, jo tas visiem sākās kā joks, un daži teica, ka tas nav iespējams. Mani sauc Aleksandrs Bendiks, es esmu no Rīgas, bet kopā ar sievu pārcēlos uz Beļģiju. Esmu laimīgi precējusies ar diviem bērniem un skaistu sievu. Kaut kas briesmīgs notika ar manu ģimeni, es pazaudēju darbu un sieva aizgāja no mājas, jo es nevarēju parūpēties par sevi un ģimeni. viņai un maniem bērniem tajā laikā. Man izdevās deviņus gadus, neviena sieva mani neatbalstīja, lai labi rūpētos par bērniem. Es cenšos nosūtīt testa ziņojumu sievai, bet viņa neļauj man ar viņu runāt. Es cenšos aprunāties ar viņas draugu un viņas ģimeni, bet es joprojām zinu, ka kāds varētu man palīdzēt, un es vēlāk esmu nosūtījis pieprasījumu tik daudziem uzņēmumiem, bet tik un tā nezvanu man, līdz pienāk kāda uzticīga diena, kuru es nekad savā dzīvē neaizmirsīšu . Kad es satiku vecu draugu, kuram es izskaidroju visas savas grūtības, un viņš man pastāstīja par lielisku cilvēku, kurš viņam palīdzēja iegūt labu darbu Coca cola uzņēmumā, un viņš man teica, ka tas ir rutīnas šarms, bet es esmu cilvēks, kurš nekad tic pareizrakstībai, bet es nolēmu to izmēģināt, un es ar viņu sazinājos, izmantojot doctorosagiede75@gmail.com. Viņš mani pamācīja un parādīja, kā rīkoties šajās trīs burvestības palaišanas dienās. Es sekoju visiem norādījumiem un daru to, ko viņš man lūdza darīt labi. Drosagiede pārliecinieties, ka viss noritēja labi, un mana sieva mani atkal redzēs pēc brīnišķīgā darba Drosagiede. Mana sieva man piezvanīja ar nezināmu numuru un atvainojās, un viņa man teica, ka viņa patiešām man pietrūkst, un mūsu bērni un mana sieva nāk mājās. Un pēc divām dienām uzņēmums, kas man nosūtīja pateicības vēstuli, sauca, tagad es esmu piemērs uzņēmuma vadītājam šeit, ASV. Es iesaku, ja rodas kādas problēmas, nosūtiet ziņojumu uz šo e-pastu: doctorosagiede75@gmail.com vai whatsapp +2349014523836, un jūs saņemsit vislabāko rezultātu. Uztveriet lietas kā pašsaprotamas, un tas jums tiks atņemts. ES tev novēlu visu to labāko.

Ierakstīt komentāru