svētdiena, 2012. gada 30. decembris

Rīkoties saskaņā ar Dieva padomiem... un piedzīvot svētības

Zaglis nāk vienīgi, lai zagtu, nokautu un nomaitātu... (Jāņa 10:10) 
Izmantojot savu privāto māju kā demonstrācijas vietu, TV ziņu reportieris Brendons Brūks (Brandon Brooks) mācīja skatītājiem kā aizsargāt savu māju no laupītāju iebrukuma. Viņš uzstāda dubultās slēdzenes visām durvīm un nodrošināja logus, lai tos nevarētu atvērt no ārpuses, kā arī uzstādīja sarežģītu signalizācijas sistēmu. Tomēr viņš nebija ņēmis vērā, ka arī zagļi bija skatījušies šīs TV pārraides un tā ieguvuši pilnīgu informāciju par visu drošības sistēmas darbību; kā arī pilnīgu dzīvokļa plānojumu ar skaidru priekšstatu kur atrodas visas vērtīgās lietas. Nākamajā nedēļā, kad Brūks atradās TV studijā, zagļi pilnībā iztīrīja viņa māju… jo tas taču ir tas, ko zagļi dara...!
Sātans ir zaglis! Jēzus teica, ka sātans nāk tikai "lai zagtu, nokautu un nomaitātu. Es esmu nācis, lai ... būtu dzīvība un pārpilnība."
Henrijs Blekabijs (Henry T. Blackaby) raksta tā: "Kopš Ievas un Ādama laikiem, cilvēkiem vienmēr ir bijis jāizvēlas, kam ticēt. Sātans centās viņus pārliecināt, ka nepakļaušanās Dievam dotu iespēju piedzīvot un saņemt vairāk. Apsolītā ‘vairāk’ vietā, viņš nolaupīja visu, kas tiem bija, un visu savu atlikušo dzīvi Ieva un Ādams piedzīvoja tikai mazu daļu no svētībām, kuras Dievs bija paredzējis viņiem dot. ... Tagad pasaule cenšas pārliecināt Tevi, ka Tu atradīsi dzīves piepildījumu, ja pieņemsi tās standartus morāles, laulības, bērnu audzināšanas un savu karjeras veidošanai... Ja Tu tam sāc tā kā piekrist, tad nekad nepieredzēsi tās svētības, ko Dievs Tev ir gatavs dot. Grēks nes nāvi (Rom.6:23)... Jēzus vēlas, lai Tu dzīvotu savu dzīvi drošībā zinot, ka esi Viņa mīļotais bērns. Ja Tu līdz šim neesi piedzīvojis Viņa mīlestību, prieku un mieru, tad Tu nez kāpēc esi samierinājies ar kaut ko daudz mazāk nekā Dievs to vēlējās. Ja Tu centies saprast, kāpēc neesi laimīgs un dzīvespriecīgs savā dzīvē... apsoli sev, ka Tu nesamierināsies ar kaut ko mazāku kā Dieva ir iecerējis. Tā vietā, lai izvēlētos šīs pasaules ceļu ... uzklausīt Glābēja balsi un ... atrodi īsto dzīves piepildījumu. Piedzīvo svētības, kuras Dievs vēlas Tev dot."

0 comments:

Ierakstīt komentāru