svētdiena, 2012. gada 7. oktobris

Labāka rītdiena...

... tiem, kas skumst..., dāvāt ... prieka eļļu sēru drēbju vietā, svētku drānas noskumuša gara vietā... (Jes.61:3) 
Ķīniešu valodā vārda "krīze" simbols ir ļoti interesants. Tas sevī ietver gan briesmas, gan iespējas. Ja risks ir liels un cerība uz pozitīvu rezultātu apšaubāma, risinājums var izrādīties jauna iespēja, par spīti piedzīvotajām problēmām. 
Tomēr reālā dziedināšana nevar sākties, kamēr Tu neatzīsti faktus un savas sāpes. Tas nozīmē darīt to, ko darīja Dāvids - atzīties visā Dievam: "Cik ilgi man būs glabāt rūpes savā dvēselē, diendienā bēdāties savā sirdī?" (Ps.13:3).
Tāpat kā griezt ar skalpeli ir pirmais nepieciešamais solis, lai dziedētu augoni, tā arī atzīt patiesību ir pirmais solis, lai izkļūtu no krīzes. Tie, kuri nenolaiž rokas pie pirmajām problēmām drīz vien saprot, ka ir cerības un sapņi, kuri vairs nepiepildīsies. Tad viņi saprot, ka ir jomas, kurās vajadzīgas korekcijas. Visbeidzot viņi ir gatavi izstrādāt plānu nākotnei.
Sākumā Tu jutīsies kā "nekas nekad nebūs tā kā agrāk..." Tas ir normāli. Tev ļoti iespējams ir nepieciešams veikt korekcijas tajā, kā Tu strādā, kur pavadi savu brīvo laiku un kā Tu attiecies pret savu ģimeni un draugiem. Dzīves problēmas un izaicinājumi mēdz destabilizēt Tavu pasauli. Tomēr tas arī liek Tev dziļāk un nopietnāk ielūkoties sevī un atrast slēptās spēku rezerves, par kurām Tu pat nezināji. Tādā brīdī Tu varbūt nejuties ļoti drosmīgs vai cerību pārņemts, tomēr tas nenozīmē, ka Tev nebūtu pamata ticēt “laimīgām beigām”. Pat ja Tu nejūties ļoti spēcīgs, Tu vari smelties spēkus no Tā, Kurš tāds ir.
"Tas Kungs ir mans akmenskalns, mana pils un mans glābējs, mans stiprais Dievs, mans patvērums, uz ko es paļaujos..." (Ps.18:3).
Atzīsti to kā ir patiesībā. Atrodi Dievu tajā. Seko Viņam... un Viņš dos Tev labāku rītdienu.

0 comments:

Ierakstīt komentāru