svētdiena, 2012. gada 5. augusts

Izmet savu veco metramēru!

...viņš atmērīja atkal tūkstoš olekšu, un tad ūdens bija kļuvis par upi, kuru es nevarēju izbrist, jo ūdens bija dziļš, būtu vajadzējis peldēt... (Ecēh.47:5) 
Pāvils raksta, ka Dievs, "darbodamies mūsos ar Savu brīnišķo varu, spēj darīt daudz vairāk par visu, ko lūdzam vai saprotam" (Efez.3:20). Tu varbūt bieži nopūties – ar manu izglītības trūkumu, ierobežotajiem ienākumiem, slikto veselību un pagātnes kļūdām… tur nekas nevar izdoties…
Ja Tu sadarbojies ar Dievu, tad labāk nolikt savu veco mērīšanas sistēmu malā!
Pravietim Ecēhiēlam bija vīzija. Viņš redzēja kā upe izplūst no tempļa... "Kad šis vīrs ar mērauklu rokā izgāja... viņš nomērīja tūkstoš olekšu un lika man brist caur ūdeni, tad ūdens man sniedzās līdz kāju krumšļiem. Un viņš atmērīja atkal tūkstoš olekšu un lika man iet caur ūdeni, tad ūdens man sniedzās līdz ceļiem. Kad viņš atmērīja atkal tūkstoš olekšu un lika man brist pāri, tad ūdens man sniedzās līdz gurniem. Un viņš atmērīja atkal tūkstoš olekšu, un tad ūdens bija kļuvis par upi, kuru es nevarēju izbrist, jo ūdens bija dziļš, būtu vajadzējis peldēt, tā bija upe, kurai nevarēja cauri izbrist. […] Un viņš man sacīja: "Šis ūdens tek uz rītiem... Visa dzīvā radība, kas kustas, kur šī upe tek, mantos dzīvību… Pie upes, tās abos krastos, augs visādi ēdamu augļu koki; to lapas nevītīs un to augļi nemitēsies, ik mēnešus tie atnesīs svaigus augļus, jo ūdens, pie kura tie aug, iztek no svētnīcas, tādēļ to augļi noderēs barībai un to lapas dziedināšanai..." (Ecēh.47:3-12).
Ievēro, šī upe izplūst no Dieva. Viņš ir Tas, kurš nosaka Tavu nākotni un izlemj par Tavu likteni. Nav svarīgi, kurš bija tas, kas sēja vai pļāva, jo "...Dievs deva spēku augšanai" (1.Kor.3:6).
Kurš nosaka, cik lielā mērā Tu saņemsi svētības? Dievs!
Tāpēc met prom savu veco metramēru!

0 comments:

Ierakstīt komentāru